STRIJŲ ŠALINIMAS | Studio Shape

STRIJŲ ŠALINIMAS

strijos

Strijos – tai dėl tempimo krūtinės, juosmens, pilvo, sėdmenų ar šlaunų srityse atsirandantys odos įtrūkimai.

Šis kosmetinis defektas atsiranda odos formą palaikančiame sluoksnyje, todėl ta vieta įdubusi, minkšta. Pirminis strijų pavidalas primena rausvos, melsvos ar purpurinės spalvos linijas.

Bene dažniausiai strijų atsiranda nėštumo metu (3 trimestrą), tačiau ši problema užklumpa ir paauglius bei vyrus.

Dažnai oda įtrūksta bręstant – patyrus sparčius ir ryškius ūgio ar svorio pokyčius, formuojantis krūtinei, esant dideliam sunkiosios atletikos krūviui, vartojant steroidus ar tiesiog sulėtėjus gyvenimo būdui.

KAIP VELASHAPE III IŠSPRĘNDŽIA PROBLEMĄ?

striju-salinimas2

VelaShape III procedūrų metu bipoliarinės radijo dažnio (RF) bangos ir infraraudonieji (IR) spinduliai odos ląstelėse skatina naujo kolageno gamybą, todėl strijų susidarymo vietose ji tampa lygesnė ir stangresnė.

Procedūros metu taip pat sumažinsite ir kūno apimtis – tai ypač aktualu mamytėms, negalinčioms atsikratyti po gimdymo likusio pilvuko (padidėjusio riebalinio audinio sluoksnio ir suglebusios odos).

PATARIMAS! Kuo strijos šviežesnės (rausvos, melsvos spalvos), tuo lengviau jas įveikti, todėl kreipkitės vos tik pastebėję pokyčius – neleiskite strijoms surandėti.

KOKIE TIKĖTINI REZULTATAI?

Visiškas randų pašalinimas be plastikos chirurgų pagalbos neįmanomas, tačiau VelaShape III pagalba šviežiai atsiradusias strijas galima paversti “nematomomis”: procedūrų dėka randelių spalva susilygina su oda, ši akivaizdžiai stangrėja, lygėja. Efektyviam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 3 procedūrų kursą.

Procedūros atliekamos ir žindančioms mamoms, tačiau šiuo laikotarpiu moters kūnas linkęs kaupti skysčius, todėl sunaikintas riebalinis sluoksnis linkęs atsistatinėti ir rezultatai gali išryškėti ne taip greitai, kaip norėtųsi. Tokiu atveju rekomenduojama daugiau judėti, mankštintis.

DĖMESIO! Jeigu gimdymo metu buvo atliktas cezario pjūvis, rekomenduojama procedūrą atlikti ne anksčiau nei praėjus 4 mėnesiams po gimdymo.