PROBLEMINIŲ KŪNO SRIČIŲ KOREKCIJOS | Studio Shape

PROBLEMINIŲ KŪNO SRIČIŲ KOREKCIJOS

problemines

Dažnai dėl nesveiko gyvenimo būdo, paveldimumo ar kitų priežasčių riebalai kaupiasi tik konkrečiose kūno srityse.

Kai vienų moterų išvaizdą darko dvigubas pagurklis (ši problema aktuali ir vyrams), kitos kreipiasi dėl riebalų sankaupų liemenėlės ar kelio zonoje. Greitai numetus svorio ir susilpnėjus jungiamajam audiniui (paprastai vyresnio amžiaus žmonėms), žasto srityje atsiranda laisvos odos perteklius, ji suglemba.
Velashape III procedūrų pagalba šios probleminės kūno zonos koreguojamos neinvaziniu būdu pašalinant riebalų perteklių, patempiant ir sustangrinant odą.

KAIP VELASHAPE III IŠSPRĘNDŽIA PROBLEMĄ?

kuno-korekcija2

VelaShape III procedūrų metu infraraudonieji (IR) spinduliai įšildo gilesnius odos audinius (net iki 15 mm), o radijo dažnio (RF) bangų energija, stimuliuoja fobroblastų (ląstelių, gaminančių kolageną) veiklą. Tai užtikrina odos elastingumą ir stangrumą.

Procedūrų metu taip pat skatinamas odos susitraukimas, todėl ši lygėja ir jau po pirmos procedūros galima džiaugtis akivaizdžiai pagražėjusia bei patempta oda.
Srityse, kuriose atsiradę riebalų sankaupos (pavyzdžiui pagurklyje, žasto srityje), skatinamas ir riebalinio audinio ląstelių suirimas, todėl problema sprendžiama ne vien paviršutiniškai.

KOKIE TIKĖTINI REZULTATAI?

Procedūros atliekamos konkrečiai probleminei kūno zonai, o ryškiausiems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 3 procedūrų kursas kiekvienai sričiai.

6-8 savaitę (po paskutinės procedūros praėjus porai savaičių) galima džiaugtis dailesniu smakru, atsikratytomis „rinkėmis“ liemenėlės zonoje ir ryškias rezultatais gražinant rankų (žasto, alkūnės) bei kojų (kelio) sritis.