CELIULITO GYDYMAS | Studio Shape

CELIULITO GYDYMAS

celiulitas

Remiantis tyrimų statistika, celiulitas kamuoja daugiau nei 80 % moterų, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar svorio.

Vienintelio teisingo atsakymo, kodėl jis atsiranda – nėra, tačiau, anot gydytojų, tai lemia patiriamas stresas, netinkamas gyvenimo būdas (fizinio aktyvumo stoka, nesubalansuota mityba, žalingi įpročiai ir kt.) ar tiesiog fiziologija.

Moterų sėdmenų, šlaunų ir kaklo poodinis sluoksnis sudarytas iš riebalinių ląstelių, o pasireiškus disfunkcijai silpsta kraujo bei limfos apykaita, jos kaupiasi į mazgus, ima didėti. Gumulėliai tampa matomi odos paviršiuje, o nesprendžiant problemos celiulitas tik ryškėja.

KAIP VELASHAPE III IŠSPRĘNDŽIA PROBLEMĄ?

celiulitas2

Infraraudonųjų (IR) spindulių skleidžiama 40-42 °C šiluma ir radijo dažnio (RF) bangos pasiekia giliausius riebalinius audinius (net iki 15 mm), todėl riebalinės ląstelės pradeda irti.

Pulsinio vakuuminio masažo ir mechaninių volelių dėka jų likučiai pašalinami iš limfinių mazgų. Tuo pačiu procedūrų veikiamose vietose ne tik stangrėja bei lygėja oda, bet ir mažėja apimtys.

VelaShape III aparatu gydomos visos celiulito stadijos – nuo lengviausios I, dar vadinamosios „minkštąja“, pereinamos „šiurkščiosios“, kuomet ryškėja „apelsino žievelė“, iki sunkiausios, ryškiai matomos ir dažnai netgi skausmingos IV stadijos.

KOKIE TIKĖTINI REZULTATAI?

Jau po pirmos procedūros odos paviršius tampa pastebimai lygesnis, o laipsniškas apimčių ir celiulito sumažėjimas matomas 6-8 savaitę (praėjus 2 savaitėms po paskutinės procedūros).

Svarbu suprasti, kad kiekvienas atvejis individualus: vienas rezultatai gali nudžiuginti jau po 3 VelaShape III procedūrų kurso, kitoms, priklausomai nuo celiulito stadijos, apimčių bei odos tipo, jų reikia daugiau.

Norint išlaikyti stabilų rezultatą, rekomenduojama procedūrą atlikti kas 3-6 mėnesius, taip pat patariama dažniau užsiimti fizine veikla ir subalansuotai maitintis.