APIE VELASHAPE III | Studio Shape

APIE VELASHAPE III

kuno-korekcijos
skaiva-1

Ne paslaptis, jog didžiausios savo kūno kritikės yra moterys. Tai patvirtina ir atlikti tyrimai: net 9 iš 10 moterų norėtų sumažinti arba patobulinti kai kurias savo kūno vietas, todėl svajodamos apie gražią figūrą ir lygią odą, liejame devintą prakaitą sporto klube ir laikomės įvairiausių dietų.

Visgi vien sportas ir subalansuota mityba dažnai negarantuoja efektyvių ir greitų rezultatų, todėl nuleidžiame rankas arba imamės kraštutinių priemonių – plastinės chirurgijos.

Tačiau šiandien mes turime geresnį sprendimą – tai „Studio Shape“ klinikoje atliekamos naujausios kartos VelaShape III procedūros probleminių kūno sričių korekcijai, apimčių mažinimui, celiulito gydymui ir strijų šalinimui.

KAIP VELASHAPE III IŠSPRĘNDŽIA PROBLEMAS?

veikimo-principas

VelaShape III apjungia 4 technologijas, vienu metu veikiančias tiek paviršines (iki 3 mm), tiek giliąsias odos ir poodžio audinių riebalines ląsteles (iki 15 mm):

Riebalinį audinį veikiant infraraudonaisiais (IR) spinduliais ir radijo dažnio (RF) bangomis, riebalinės ląstelės kaista ir todėl sumažėja ar netgi visai suyra. Suirusios ląstelės keliauja į limfinius mazgus, kuriuose jos pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Procedūros metu skatinama naujo kolageno skaidulų sintezė, todėl patempiama bei stangrinama suglebusi ir laisva oda.

Tuo pačiu metu veikiantis pulsinis vakuuminis masažas su mechaninio masažo voleliais pagerina mikrocirkuliaciją, spartina limfos tekėjimą ir padeda pašalinti medžiagų apykaitos produktus.

VelaShape III pripažintas ne tik grožio specialistų, gydytojų dermatologų, bet ir plastikos chirurgų kaip viena geriausių neinvazinių kūno kontūrų formavimo priemonių.

KOKIE TIKĖTINI REZULTATAI?

VelaShape III efektas juntamas jau po pirmos procedūros – oda tampa pastebimai lygesnė, o palaipsniui mažėja ir kūno apimtys (net iki 3 cm), tačiau maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojama atlikti visą 3 procedūrų kursą kiekvienai pasirinktai zonai. Profilaktiškai procedūrą rekomenduojama pakartoti kas 3-6 mėnesius.

Nepaisant procedūrų efektyvumo, kiekvienas atvejis yra individualus, todėl ir poveikis priklauso nuo kūno struktūros, odos tipo, problemos dydžio bei rekomendacijų laikymosi. VelaShape III procedūros nepasižymi vadinamuoju „bumerango efektu“, tačiau patariama paisyti subalansuotos mitybos principų ir palaikyti fizinio aktyvumo lygį.

DĖMESIO! Šią procedūrą galima atlikti ir neseniai pagimdžiusioms moterims, kurioms aktuali strijų ar padidėjusių kūno apimčių problema. Jeigu vis dar maitinate vaikelį, rezultatas gali būti lėtesnis, nes maitinimo metu kūnas linkęs kaupti skysčius.

KĄ DAR SVARBU ŽINOTI?

velashape1

VelaShape III procedūroms nereikalingas joks ypatingas pasiruošimas, tačiau kūnas turi būti švarus: patartina pašalinti plaukelius ir netepti odos sričių, kuriose norėsite atlikti procedūrą, jokiomis kosmetinėmis priemonėmis. Prieš procedūrą rekomenduojama atlikti pilingą – jį nesunkiai pasigaminsite ir namuose (pvz.: iš kavos tirščių).

Kelias valandas po procedūros galite jausti lengvą šilumą, troškulį. Neišsigąskite, jei oda bus paraudusi – tai normalus ir laikinas poveikis po riebalines ląsteles kaitinančios procedūros.

PATARIMAS. Po procedūros vartokite daugiau skysčių, nes suaktyvinus kraujo ir limfos mikrocirkuliaciją, organizmas valo toksinus, pagerėja medžiagų apykaita.

Naujasis VelaShape III aparatas galingas, tačiau saugus ir tinka visiems odos tipams. Visgi procedūrų atlikti nerekomenduotina, jei: vartojate medikamentus, mažinančius kraujo krešėjimą bei antibiotikus, esate nėščia, praėjo ne daugiau nei 4 mėnesiai po cezario pjūvio operacijos ar sergate onkologinėmis ligomis.

SVARBU! Jei turite apgamų tose kūno srityse, kuriose norite atlikti VelaShape III procedūrą, prieš tai rekomenduojame pasikonsultuoti su dermatologu.

KAIP UŽTIKRINTI ILGALAIKIUS REZULTATUS?

velashape2

Norint išlaikyti VelaShape III procedūrų metu pasiektą rezultatą, svarbu neužmiršti fizinės veiklos. Sportiškos moterys gali pasigirti ne tik gražiomis kūno formomis – kadangi išjudinamos visos raumenų grupės, suaktyvinama kraujotaka bei limfos tekėjimas, jų nekankina ir celiulitas.

Ne mažiau svarbu rūpintis ir sveika mityba. Savo valgiaraštį turėtumėte papildyti kuo daugiau sudėtinių angliavandenių (jų yra daržovėse, pilno grūdo produktuose, makaronų gaminiuose, kruopose), sumažinti cukraus, druskos, alkoholio, konservuoto ar stipriai kepto maisto kiekius. Taip pat saikingai vartokite raudoną mėsą bei pieno produktus, įveskite į kasdieninę mitybą nekepintų riešutų bei sėklų, geros kokybės šalto spaudimo aliejaus, žuvies.

Pagerinti kraujo mikrocirkuliaciją ir pagreitinti limfos tekėjimą padeda ir „Studio Shape“ klinikoje atliekami specialūs rankų masažai bei įvyniojimai. Juos patariama atlikti tarp VelaShape III procedūrų ir profilaktiškai po jų – tokiu būdu greičiau pašalinamos suirusios ląstelės.

„Studio shape“ klinikoje atliekamas rankų masažo procedūras rasite ČIA.